info [at]keramatapp.ir +98 31 574 20687 +98 920 272 4850

فرهنگِ ایجاد صندوق قرض الحسنه

فرهنگِ ایجاد صندوق قرض الحسنه
تاریخ انتشار : 1400/05/21 15:45
تعداد بازدید : 596

آیا تا به حال برای وام گرفتن گرفتار ضامن شده اید؟

آیا برای گرفتن وام با سودهای نجومی بانک ها مواجه شده اید؟

آیا برای گرفتن وام دچار معطلی و روزمرگی در بانک ها شده اید؟

اینها بخشی از سوالاتی هستند که این روزها گریبان گیر مردمانمان شده است. شاید از خود بپرسید که آیا راهی جز این هم وجود دارد باید بگوییم آری. جواب در فرهنگ قرض الحسنه و صندوق های قرض الحسنه محلی و خانوادگی نهفته است. صندوق هایی که می تواند آینده ی ما را دگرگون کرده و نیاز ما را به وام های کوچک حل نماید.

این فرهنگ بسیار خوب که در فرهنگ ایرانی ما نهفته هست می تواند بخشی از مشکلات روزمره ما را حل کند و ما کمتر مجبور به مراجعه بانک ها خواهیم بود. برای همین منظور می توانیم با جمعی  از اعضای خانواده دور هم جمع شده و صندوق خانوادگی خود را راه بندازیم. صندوق های قرض الحسنه با اعتماد افراد بین هم شکل گرفته و با خرده پول هایی که روی هم افراد می گذارند می تواند مبدا شروع وام دادن و یا قرض دادن به همدیگر را بنیان بگذارد. این کار باعث می شود که در بخشی از مشکلات زندگی درمانده نشویم و جایی که به پول نیاز داریم بتوانیم در اسرع وقت گرهی از مشکلات را بگشاییم.

توصیه ما این است که این نوع صندوق ها را به صورت خانوادگی و محلی بنیان بگذارید و افراد مورد اعتماد را در این صندوق ها جذب نمایید و افرادی که احتمال می رود اقساط خود را پرداخت نکنند را در کار خود نیاورید چرا که باعث لطمه زدن به اعتبار صندوق شما می شوند.

و در نهایت پیشنهاد ما جهت انجام امور حسابداری و مدیریت صندوق شما استفاده از نرم افزار و سامانه صندوق قرض الحسنه کرامت می باشد.

با شما همچنان هستیم.

کلمات کلیدی : صندوق قرض الحسنه صندوق انواع صندوق قرض الحسنه