info [at]keramatapp.ir +98 31 574 20687 +98 920 272 4850

توضیحاتی پیرامون سامانه کرامت

توضیحاتی پیرامون سامانه کرامت
تاریخ انتشار : 1400/01/30 08:53
تعداد بازدید : 1013

سوالات زیادی پیرامون شکل گیری سامانه مدیریت و حسابداری صندوق قرض الحسنه کرامت گاها پرسیده می شود که بر خود لازم دیدیم برخی از آنها را پاسخ دهیم.

 اولین سوال این است که از کجا شروع شد؟ اولین بار حوالی سال 1390 بود که یکی از صندوق های قرض الحسنه محلی شهرستان گلپایگان درخواست ساخت نرم افزاری برای مدیریت حساب و کتاب صندوقش و ثبت و ضبط آنها و کاهش استفاده از کاغذ و حذف سیستم کاغذی بدلیل اشتباهات و فراموشی هایی که صورت می گرفت را داشت. با آن صندوق بیش از ده ها جلسه برگزار شد و در نهایت نرم افزاری آماده شد و آن صندوق قرض الحسنه از آن زمان  شروع به استفاده کرد.

پس از مدتی ایراداتی از آن سامانه گرفته شد که دیدیم واقعا به حق و گاها بدلیل پیچیدگی طراحی که دارد نمی تواند کار آن صندوق را به خوبی راه بیندازد لذا تیم دیگر برنامه نویسی ما شروع به نوشتن نرم افزار صندوق قرض الحسنه کرامت با ساز و کار جدید و طراحی جدید کرد. که این کار حدود سه ماه زمان برد و پس از این بود که این سامانه از طریق این لینک به بازار عرضه گردید.

ابتدا با توجه به عدم دسترسی اکثر مدیران صندوق ها به اینترنت پر سرعت در آن سال ها برای دانلود کار فروش به سختی انجام می گردید. اما مشتریانی که دسترسی به اینترنت پر سرعت داشتند خرید کردند و در این حین بخش پشتیبانی با دریافت نظرات خریداران و متناسب با کلیه صندوق ها تغییرات را در نرم افزار اعمال و در قالب آپدیت ارائه می کرد.

به مرور حجم مشتریان زیاد گردید و از سراسر کشور بدلیل سادگی و کاربردی این نرم افزار صندوق قرض الحسنه مورد توجه ویژه قرار گرفت و رد کل کشور پخش گردید.

اواسط سال 94 بود که تحت وب کردن سامانه در ذهن طراحان سیستم می چرخید اما از آنجایی که زمان و موقعیت برای این کار مناسب نبود کاری صورت نگرفت تا زمانی که اکثر مشتریان و مدیران صندوق ها به این نتیجه رسیدند که سامانه باید تحت وب شود و دائما پیشنهاد این مورد را به برنامه نویسان می دادند و از آنجایی که برای ما پیشنهاد مدیران از هر چیزی واجب تر بود نهایتا در سال 1399 کار برنامه نویسی سامانه تحت وب نرم افزار صندوق قرض الحسنه کرامت آغاز گردید و تست های لازم انجام پذیرفت. و از 25 آذر ماه به صورت رسمی نسخه آزمایشی روی سرور قرار گرفت.

و در نهایت این سامانه با موفقیت راه اندازی و با استقبال خوب مشتریان قدیم و نیز مشتریان سایز نرم افزار ها روبرو گردید. بلافاصله پس از استقبال مدیران صندوق ها، نظرات آنها جمع آوری و مورد ارزیابی قرار گرفت و آپدیت ها یلازم این بار به صورت روزانه اعمال گردید که به شدت به محبوبیت سامانه کرامت کمک کرد.

در کل داستان کرامت به صورت خلاصه وار چنین بود هرچند که بیش از ده سال تجربه تخصصی در این زمینه در گسترش کار بی تاثیر نبوده است و همچنان در کنار شما هستیم تا بهترین ها را با بهترین ارزش ممکن برایتان بیافرینیم و رقم بزنیم.

با تشکر از توجه شما، با ما همراه باشید.

در محتواهای بعدی توضیحات بیشتری را با شما همراه خواهیم بود.

کلمات کلیدی : صندوق قرض الحسنه نرم افزار مدیریت کرامت کرامت سامانه حسابداری صندوق قرض الحسنه کرامت