info [at]keramatapp.ir +98 31 574 20687 +98 920 272 4850

مدیریت چند صندوق در سامانه کرامت

مدیریت چند صندوق در سامانه کرامت
تاریخ انتشار : 1400/05/08 20:37
تعداد بازدید : 814

مدیریت چند صندوق قرض الحسنه در سامانه کرامت

آیا با یک اکانت می توانم چند صندوق قرض الحسنه داشته باشم؟

 با عرض سلام و تبریک ماه مهمانی خداوند، امروز با یک مقاله دیگر در خدمت شما همراهان گرامی هستیم، در خصوص سوال پر تکراری که شما عزیزان از راه‌های ارتباطی با ما در میان گذاشته‌اید. آیا می توانم با یک حساب کاربری چندین صندوق ایجاد و آن ها را مدیریت کنم؟

اگر این سوال شما هم هست، با ما در ادامه همراه باشید .

از آنجا که برخی از مدیران صندوق ، به صندوق‌هایی با اعضای  متفاوت نیاز دارند ، مثلاً تشکیل یک صندوق با اعضای خانواده یا گروه دوستان و یک صندوق با اعضای همکاران یا همسایگان، که همزمان هر دو صندوق را مدیریت کنند. به همین منظور تیم نرم افزار صندوق قرض الحسنه کرامت تدبیر لازم را چاره  اندیشه است. برای انجام این کار کافی است با پشتیبانی نرم افزار صندوق قرض الحسنه کرامت، از یکی طرق زیر تماس حاصل فرمایید و درخواست نسخه حرفه‌ای را نمایید .

تماس : 031_57420687  * 0920272485         

اینستاگرام : Keramatapp

پشتیبانی سایت

پس از آن می‌توان از قسمت تشکیل صندوق،  صندوق قرض الحسنه جدیدی را اضافه و مدیریت و حسابداری آن را نیزدر سامانه کرامت ، به آسانی انجام دهید.  سوال بعدی که ممکن است در ذهن شما نیز شکل گرفته باشد ، این است آیا این مورد شامل هزینه می شود؟ در این باره باید خدمت شما عرض کنیم که  صندوق دوم به صورت نیم بها در سامانه کرامت امکان اضافه شدن و مدیریت را دارد.

 تیم کرامت با صداقت و پشتکار در کنار شما همراهان گرامی است، تا بهترین‌ها را رقم بزند.

کلمات کلیدی : ایجاد صندوق مدیریت صندوق