info [at]keramatapp.ir +98 31 574 20687 +98 920 272 4850

چرا نرم افزارصندوق قرض الحسنه کرامت رایگان نیست؟

چرا نرم افزارصندوق قرض الحسنه کرامت رایگان نیست؟
تاریخ انتشار : 1401/02/10 11:53
تعداد بازدید : 537

چرا نرم افزار صندوق قرض الحسنه کرامت رایگان نیست؟

 بسیاری از عزیزان این سوال را مطرح می کند که چرا نرم افزار قرض الحسنه رایگان نیست؟ چرا باید بابت نرم‌افزار پول بپردازیم؟ آیا خرید نرم افزار ارزش اقتصادی برای صندوق ما را دارد؟چرا درحالی که برخی نرم‌افزارها رایگان خدمات می‌دهند، باید نرم افزار دیگری را خریداری نمایم؟

 در این مقاله همراه ما باشید تا جواب تمامی سوال‌های خود را بیابید.

 باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که تمامی خدماتی که به شما همراهان گرامی عرضه می شود چه در بستر اینترنت و چه در بستر فضای فیزیکی شامل هزینه برای ارائه دهنده می‌باشد. گاهی اوقات خدماتی که دریافت می کنید چه از سوی ارگان های خصوصی و چه از سوی ارگان های دولتی فیزیکی می باشد و شما می دانید که در مقابل دریافت  چه چیزی پول پرداخت می کنید، مانند قبض های خدماتی (آب، برق، گاز و..) که ماهانه پرداخت می کنیم.گاهی خدماتی که دریافت می کنید حضور یا فیزیک مادی ندارند، اما این دلیل نمی شود که برای دریافت آن ها پول پرداخت نکنیم! درست مثل خرید یک اپلیکیشن یا نرم افزار که به ما خدمات ارائه می دهد. مواردی چون سرور اینترنت، برنامه نویسی و آپدیت های مورد نیاز اعضا،  پشتیبانی،  بازاریابی و ... همگی شامل هزینه می باشد، که ارائه دهنده باید مکرر آن ها را بپردازد.

بنابر آنچه تاکنون گفته شد اگر نرم افزاری هم تولید شود که تمامی امکانات آن  رایگان باشد به دلیل هزینه‌های بالا، امکان پشتیبانی و بروزرسانی آن وجود ندارد و کمترین خدمات به شما تعلق خواهد گرفت وحتی امکان محافظت از اطلاعات شخصی شما در اولویت ارائه دهنده نرم افزار رایگان نخواهد بود، زیرا این کار نیز هزینه بر است. همچنین اگر که مایل به پرداخت پشتیبانی سالیانه نرم افزار صندوق قرض الحسنه کرامت نیستید،  می توانید با تماس با پشتیبانی نرم افزار، درخواست نسخه قدیمی نرم‌افزار را بکنید و فقط هزینه اولیه نرم‌افزار را پرداخت کنید. به یاد داشته باشید! که با خرید نسخه قدیمی هزینه پشتیبانی سالیانه  نمی پردازید و در مقابل هیچ آپدیت و به روز رسانی روی این نرم‌افزار قرار نمی گیرد.

تیم کرامت با رعایت ملاحظات اقتصادی همیشه کمترین هزینه را بین رقبا از مشتریان دریافت می‌کند و سعی آن نیز بر این است که بهترین خدمات را هم ارائه ‌دهد. امید است که با همکاری شما عزیزان بتوانیم روز به روز خدمات بیشتری را ارائه  کنیم و در خدمت شما همراهان گرامی باشیم.

کلمات کلیدی : نرم افزار رایگان صندوق قرض الحسنه رایگان نرم افزار صندوق رایگان