info [at]keramatapp.ir +98 31 574 20687 +98 920 272 4850

چرا نرم افزار تحت وب؟

چرا نرم افزار تحت وب؟
تاریخ انتشار : 1401/01/23 21:21
تعداد بازدید : 458

چرا صندوق قرض الحسنه؟

 در مقالات قبلی به طور مفصل توضیح دادیم که صندوق‌های قرض‌الحسنه چگونه تشکیل می شود و چه روند کاری را دنبال می‌کنند. همچنین به این پرداختیم که گرفتن وام از این صندوق‌ها چه برتری نسبت به بانک‌ها دارد. به طور خلاصه می توانیم بگوییم شرایط خاصی مانند داشتن ضامن معتبر، گرو گذاشتن وثیقه و... که از شرایط بانک‌ها برای دادن وام می باشد ، از ملاک‌های صندوق‌های قرض‌الحسنه نمی‌باشد. یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های این صندوق‌ها بهره بسیار پایین و ناچیز حدود 1 الی 4 درصد می‌باشد که از آن نیز برای خرج و مخارج خود صندوق استفاده می شود .

چرا نرم افزار صندوق قرض الحسنه کرامت تحت وب است؟

تیم کرامت اولین  نرم افزار خود را در سال ۱۳۹۰ بارگذاری کرد. این مجموعه  قصد داشت تا کار صندوق های قرض الحسنه خانگی را آسان‌تر کند.  در ابتدا نیز برنامه یا اپلیکیشن کرامت را تولید کرد ( نسخه قدیمی نرم افزار کرامت). اما این نرم افزار باید روی سیستم های کامپیوتری یا لب تاب نصب می شد، بنابراین افرادی که کامپیوتر نداشتند با مشکل مواجه شدند و از طرف دیگر برای شرکت در جلسه های صندوق که باید از برنامه استفاده می کردند ، مجبور می شدند که کامپیوتر را با خود حمل کنند! که کاری دشوار بود. و از آنجایی که اولین هدف تیم کرامت ، راحتی و آسایش مشتریان بود ، این تیم نسخه تحت وب خود را ارائه نمود.

که در چند سال اخیر این یکی از مهمترین ویژگی های این سامانه به شمار می رود. تحت وب بودن به این معنی است که شما می توانید با هر وسیله ای که در اختیار دارید، ( گوشی موبایل،  لپ تاپ، کامپیوتر بدون توجه به نسخه ویندوز آن ) از سایت گوگل وارد سامانه کاربری خود شده و به راحتی از نرم افزار استفاده کنید.

از مزیت دیگر سامانه کرامت  می‌توان به ارائه به روز رسانی (update) منظم، تقریبا هر هفته 2 به روز رسانی اشاره کرد. همچنین شما همراهان گرامی می توانید در صورت نیاز به خدمات بیشتر، با پشتیبانی تماس برقرار کنید و خدمات مورد نیاز خود را بیان کنید ،  تا در اولین فرصت به درخواست شما رسیدگی شود و در به روز رسانی های بعدی نرم افزار لحاظ شود. دقت داشته باشید که در نرم افزار صندوق قرض الحسنه کرامت تمامی اعضا می توانند اطلاعات صندوق خود را جهت شفاف‌سازی مالی مشاهده کنند.

در مقاله بعدی قصد داریم ، تمامی ویژگی های نرم افزار صندوق قرض الحسنه کرامت را برای شما ، بیان کنیم ، پس در مقاله بعدی نیز ما را همراهی کنید.

کلمات کلیدی : تحت وب صندوق قرض الحسنه نرم افزار پول رایگان